پنجشنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۹
تصویر در دسترس نیست
تصویر در دسترس نیست
20 سال هنر و تجربه
برای آرامش شما
Slider

  03137887125  

نسخه آزمایشی

همکاری در فروش

همکاری در فروش

در دنیای امروز رکن اصلی بازاریابی و فروش توجه به نیازهای واقعی مردم در زندگی روزمره و طراحی و تولید محصول دانش بنیان با دقت و کیفیت بالاست. فشارتبلیغات ممکن است در ابتدا مشتری را به خرید ترغیب کند و نبود لوازم فوق به زودی او را از خرید خود پشیمان خواهد نمود. فوفل همراهی مشتریانی را با خود دارد که سالهاست پشتوانه های اصلی این حرکت بزرگ و ماندگار هستند. ما همه ی آنچه را که مشتری بدان نیازمند است و آنگونه که رضایت او حاصل می شود فراهم آورده ایم و شما می توانید این پیام مطمئن را به دست آن ها برسانید و از این طریق صاحب یک کسب سودآور و مطمئن شوید.

فرصت های سرمایه گذاری

فرصت های سرمایه گذاری

تولید همواره پایه ی اقتصاد هر جامعه ی در حال پیشرفت و توانمندی است. ما از میان همه ی فرصت هایی که پیش رو داشتیم با اعتقاد و باور قلبی خدمت به جامعه اسلامی بیش از بیست سال سخت کوشانه بدون استفاده از هیچ حمایت دولتی، چرخ تولید و صنعت را با نام تجاری فوفل زنده نگاه داشتیم تا شاهد آرامش هم میهنان ایرانی خود باشیم. اکنون با رشد بی سابقه و قدرت کم نظیر و توانمندی های بی رقیب در این عرصه فرصت سرمایه گذاری مطمئن و سودآور را نیز برای عزیزان هم وطن فراهم آورده ایم تا شما نیز از این اعتبار و اعتماد مطمئن بهره مند گردید و به آن افتخار کنید.

پذیرش نمایندگی

پذیرش نمایندگی

محصولات باکیفیت فوفل با طراحی و تولید انحصاری و منحصر به فرد در میان فعاالان صنعت چوب و MDF کاملا شناخته شده و معتبر است. بیش از یک دهه از عرضه ی محصولات فوفل از طریق نمایندگی های رسمی گذشته است و نام و نشان فوفل برای همشهریان ما نیز آشنا و شناخته شده است اما این برای ما کافی نیست. ما میخواهیم در سراسر ایران عزیز خدمات خود را گسترش دهیم و تجربه ای شیرین و رضایت بخش را از سالها همراهی با فوفل در محل کار و منزل برای هم وطنان عزیزمان به یادگار بگذاریم. ارائه محصولات با کیفیت با دقت بی نظیر در طراحی و تولید همراه با ضمانت معتبر در تنوع مطلوب به همه ی ایرانیان آرمان ما است و شما می توانید در تحقق این خواسته با ما همراه شوید.

استخدام و اشتغال

استخدام و اشتغال

فوفل نام معتبری است که همواره با تخصص و کیفیت همراه است. فوفل نشان حرفه ای های متعهد است. دانش، هنر و تجربه در فوفل به دست نیروی کار متخصص، متعهد، خلاق و سخت کوش تجربه ای ماندگار، دلنشین و رضایت بخش را در یاد و خاطر هم وطنان زنده نگاه می دارد. خانواده صنعتی فوفل به سرعت رشد می کند و سایه ی اطمینان و آرامش را هر روز در فضای زندگانی هم میهنان خوب ایرانی گسترده تر می سازد. این خانواده اکنون پذیرای همه ی جوانان توانمند و متعهدی است که آینده خود را در این همراهی رقم می زنند.

فرصت های استخدام و اشتغال

اصول و آداب اهالی فوفل

احترام متقابل

احترام متقابل

احترام متقابل فارغ از سلسله مراتب یک اصل پذیرفته شده و مهم در فوفل است که همه ی ما بدان پایبندیم.

اعتماد متقابل

اعتماد متقابل

اعتماد به یکدیگر یک واقعیت غیرقابل انکار در فوفل است. ما در کنار هم با اعتمادی واقعی به یکدیگر زندگی می کنیم و این ارزش را همواره در میان خود حفظ می کنیم.

روحیه کار جهادی

روحیه کار جهادی

تولید بدون داشتن روحیه ی مدیریت و کار جهادی به پیش نمی رود. امروز ما در فوفل بیش از 16 ساعت به صورت مفید و هدفمند کار می کنیم و به کار فارغ از میزان درآمد آن به عنوان یک ارزش می نگریم.

روحیه کارگروهی

روحیه کارگروهی

هیچ موفقیتی بدون باهم بودن به دست نمی آید. کارگروهی در فوفل یک قانون نیست؛ یک روحیه است. باهم کار کردن و با تمام انرژی در کنار هم بودن آنقدر جدی است که افرادی که با این تیم آشنا نباشند و در یاری اعضای گروه سستی ورزند خود از این نحوه همراهی منصرف خواهند شد.

اخلاق سالم

اخلاق سالم

کارگاهی بودن و فنی بودن محیط کار در فوفل به هیچ وجه موجب نمی گردد تا اصول اخلاقی و انسانی در محیط کار نادیده گرفته شود. اعضای خانواده فوفل در سلامت اندیشه، اخلاق، ادب و گفتار در کنار هم زندگی می کنند و با سلامت کامل جسم و روح در کنار هم کار می کنند.

علاقه به کار

علاقه به کار

نمی توان در کاری موفقیت چشم گیری یافت در حالی که به آن علاقه ای نداریم. انتخاب بودن در فوفل انتخابی براساس اجبار نیست بلکه براساس علاقه است. علاقه به کاری که در کنار هم انجام میدهیم و محیطی که در آن کار می کنیم.

اعتقاد به آنچه انجام می دهیم

اعتقاد به آنچه انجام می دهیم

انگیزه ها زمانی به صورت جدی در صحنه عمل خود را نشان می دهند که به آنچه انجام می دهیم معتقد باشیم. ما کار را یک راه مطمئن برای تعالی روح و حقیقت جان خود می دانیم و معتقدیم که روزی ما ضمانت شده است. از این رو با اعتقاد برای کمک به تعالی جامعه ی اسلامی خود تلاش می کنیم و هرگز از سخت ترین فشارها که در طول این سالها تجربه کرده ایم خسته نشدیم.

روحیه خلاقیت و ابتکار

روحیه خلاقیت و ابتکار

نوآوری و خلاقیت تنها مختص به تیم طراحی فوفل نیست. فضای کار در فوفل فضای استقابل از طرح ها و ایده های نوآورانه، بیان آزادانه و شکوفایی، رشد و تحقق ایده ها و آرزوها است.

 

مزایای پیوستن به فوفل

امنیت شغلی پایدار و تضمین شده

امنیت شغلی پایدار و تضمین شده

امنیت شغلی پایدار یک اصل مهم در اشتغال برای متخصص هاست. کسانی که به صورت حرفه ای در کاری خبره و متخصص می شوند بدون امنیت شغلی هرگز به این مهم دست نمی یابند. در فوفل آنها که شرایط زندگی در این خانواده را پذیرفته اند و تصمیم خود را برای ماندن گرفته اند هرگز ترد نمی شوند و با اطمینان خاطر از شغلی مطمئن زندگی صمیمانه و سخت کوشانه ی خود را تداوم می بخشند.

فراهم بودن زمینه برای رشد، پیشرفت و تعالی

فراهم بودن زمینه برای رشد، پیشرفت و تعالی

در فوفل فرصتی برای توقف وجود ندارد. هر کس که به جمع ما می پیوندد به سرعت پیشرفت می کند و به زودی خود را برای انجام کارهای مهم تر و تخصصی تر آماده می کند. این پیشرفت همه جانبه است و سایر ابعاد مادی، معنوی و اجتماعی زندگی را نیز شامل می شود.

بهره مندی از آموزش های تخصصی

بهره مندی از آموزش های تخصصی

در فوفل هیچ چیز بدون اطلاع دقیق و آموزش صحیح و تخصصی انجام نمی شود. قطعا هرکاری نیازهای علمی، تخصصی و حرفه ای خود را ایجاب می کند. از این رو اعضای خانواده ی فوفل همواره توسط حرفه ای ترهای گروه متناسب نیازها آموزش می بینینند و این یک وظیفه بدون چشم داشت محسوب می گردد.

مشارکت در یک حرکت جمعی ماندگار و تعالی بخش

مشارکت در یک حرکت جمعی ماندگار و تعالی بخش

گاهی هدف از کار برای انسان های ضعیف تنها کسب درآمد است و این بالاترین انتظار آنها از شغلی است که انتخاب می کنند. ما در فوفل به دنبال استقلال ایران اسلامی و رشد اقتصادی از طریق تولید دانش بنیان هستیم. هر کس که به این خانواده ی در حال رشد می پیوندد در این حرکت عزیز و ماندگار سهیم است و توشه ای نیکو از این همراهی برای خود برمی دارد.

فضای کار دوستانه فارغ از سلسله مراتب

فضای کار دوستانه فارغ از سلسله مراتب

معتقدیم سلسله مراتب یک امر اعتباری برای تقسیم درست مسئولیت هاست و این هرگز نباید منجر به از میان رفتن ارزش ها و نادیده گرفتن حقایق شود؛ چراکه (إِنَّ أَکرَمَکُم عِندَاللّهِ أَتقَاکُم إِنَّ اللهَ عَلیم خبیر) برترین از میان ما با تقوا ترین و با اخلاص ترین ماست و دوستی و صمیمت میان ما و توجه به یکدیگر یک اصل مهم در جمع ماست چراکه ( إِنَّ هَذِهِ أُمَّتُکُمْ أُمَّةً وَاحِدَةً وَأَنَا رَبُّکُمْ فَاعْبُدُون). ما امت پیامبریم و امت پیامبر امتی واحده هستند.

برخورداری از سلامت جسمی، روحی، مالی و اجتماعی

برخورداری از سلامت جسمی، روحی، مالی و اجتماعی

کار آن زمان می تواند تداوم داشته باشد که از آسیب های آن در امان باشیم و بتوانیم با حفظ سلامت خود به آن بپردازیم. در فوفل به همه ی اصولی که موجب حفظ و تامین سلامت جسمی، روحی، مالی و اجتماعی اعضای خانواده می گردد توجه ویژه ای می شود و برخورداری از آن حق همه ی خانواده است.

   

چه کسانی می توانند به جمع ما در فوفل بپیوندند؟

فوفل هدف خود را خدمت به جامعه ی اسلامی از طریق تولید دانش بنیان قرارداده است. جمع ما پذیرای همه ی افرادی است که علاقه مندند در تحقق این هدف ما را یاری کنند. حداقل های ما برای آنهایی که از سلامت کامل جسمی، روحی و سلامت اجتماعی برخوردارند، اهل فن اند یا استعداد آن را در خود دارند، خلاقیت و ابتکار عمل دارند و خود را برای کاری مهم و سخت کوشانه از پیش آماده کرده اند محدودیتی ایجاد نخواهد کرد. این ها کسانی هستند که به راحتی می توانند به جمع ما بپیوندند و برای همیشه عضوی از این خانواده شوند.

 

فرآیند استخدام در فوفل

ثبت نام آنلاین و ارسال مدارک

ثبت نام آنلاین و ارسال مدارک

ابتدا از طریق وب سایت شرکت ثبت نام خود را انجام داده و اسکن مدارک شناسایی، مدارک تحصیلی و مدارک شغلی خود را برای ما ارسال کنید.

ارسال رزومه برای تخصص مورد نظر

ارسال رزومه برای تخصص مورد نظر

روزمه ای از فعالیت هایی را که تاکنون انجام داده اید به صورت مستند همراه با تصاویر، مدارک و استانادات لازم، بصورت تایپ شده تهیه کرده و از طریق فرم ثبت نام برای ما ارسال کنید.

تعیین وقت مصاحبه

تعیین وقت مصاحبه

کد رهگیری خود را یادداشت کرده و منتظر تماس ما جهت تعیین وقت مصاحبه حضوری باشید.

شرکت در مصاحبه حضوری

شرکت در مصاحبه حضوری

در وقت معین شده در محل شرکت حاضر شده و در مصاحبه حضوری ما شرکت کنید.

سپری کردن 15 روز کار آزمایشی

سپری کردن 15 روز کار آزمایشی

پس از پذیرش اولیه به مدت 15 روز در شغل مربوطه در شرکت به طور آزمایشی مشغول به کار می شوید.

بررسی نهایی و انجام توافقات

بررسی نهایی و انجام توافقات

ارزیابی نهایی پذیرش و انجام توافقات لازم پس از طی دوره 15 روزه آزمایشی انجام خواهد شد.

سپری کردن سه ماه دوره ی آموزشی ضمن کار

سپری کردن سه ماه دوره ی آموزشی ضمن کار

پس از انجام توافقات در مرحله نهایی می بایست به مدت سه ماه دوره ی آموزش اولیه ضمن کار خود را در فوفل سپری کنید. تعیین سطح و میزان این آموزش ها بستگی به توانمندی های اولیه شما خواهد داشت.

به فوفل خوش آمدید

به فوفل خوش آمدید

به جمع ما خوش آمدید. هم اکنون شما عضوی از خانواده فوفل هستید.

فرم ثبت نام


پذیرش نمایندگی