پنجشنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۹
تصویر در دسترس نیست
تصویر در دسترس نیست
20 سال هنر و تجربه
برای آرامش شما
Slider

  03137887125  

نسخه آزمایشی

معرفی
فوفــل یک مجموعه ی تولیدی، صنعتی با قریب بیست سال سابقه فعالیت در زمینه ی طراحی و تولید محصولات مبلمان اداری و طراحی دکوراسیون داخلی است که با تمرکز بر تولید مهندسی محصولات MDF هم اکنون به عنوان یک برند معتبر و شناخته شده در این زمینه مشغول فعالیت است. فوفــل همچنی نام گیاهی با خواص دارویی است که چوب بسیار سخت و مقاومی دارد. این ویژگی در تمامی محصولات فوفــل آنچنان که از نام آن برمی آید دیده می شود.

زمینه های فعالیت

طراحی داخلی (دکوراسیون)

طراحی داخلی یکی از زمینه های گسترده ی فعالیت گروه صنعتی فوفــل است و شامل تمامی مراحل نقشه برداری، طراحی، تولید و اجرا می گردد. پر واضح است که مواد و متریال مورد استفاده در طراحی داخلی بسیار متنوع تر از چوب و MDF است واگرچه این طراحی برپایه چوب و MDF انجام می شود ولی از طیف گسترده مواد، براساس طراحی انجام شده استفاده می شود. این طراحی براساس محاسبات دقیق مهندسی، تکیه برکاربرد و حفظ عنصر زیبایی، انجام شده و با دقت و ظرافت فراوان اجرا می گردد. پروژه های طراحی داخلی در کارنامه ی فوفــل ، تنوع فراوانی دارد و شامل طراحی داخلی بسیاری از شرکتها، سازمانها، فروشگاهها، رستوران، بیمارستان، داروخانه و آزمایشگاه و نیز برج و منازل مسکونی و هر بنا و ساختمانی که در آن انسانی زندگی می کند و کاری انجام می شود، می گردد.

مبلمان اداری

نام فوفــل در بازار صنایع MDF بیشتر با محصولات اداری شناخته شده است. مبلمان اداری فوفــل با تنوع و طراحی منحصر بفرد، سالهاست که مورد استفاده ادارات، سازمان ها، شرکت ها و دفاتر کار است. احترام به انتخاب مشتری، فوفــل را برآن داشته تا بر نوع نیاز و سلیقه مشتری تمرکز نموده و همواره ارتقاء محصولات را به لحاظ طراحی و کیفیت در دستور کار داشته باشد تا به سطح مورد رضایت و مطلوب دست یابد.

مبلمان و سرویس خواب کودک

از محصولات دیگر گروه صنعتی فوفــل، طراحی و تولید مبلمان کودک است که به صورت سفارشی انجام می شود؛ لکن برپایی نمایشگاه های دائمی و جذب نمایندگی تخصصی محصولات کودک در آینده در دستور کار قرار دارد.

مبلمان خانگی و جهزیه (لوازم خواب و منزل)

این محصولات نیز در گروه محصولات کم تنوع قرار دارد و به طور منحصر به فرد براساس نیاز مشتریان، طراحی و تولید می شود. تخت خواب، کمد لباس، رخت آویز، کابینت آشپزخانه، قفسه کتاب خانه، میز ناهارخوری، میز تلویزیون، کمد جاکفشی و ده ها محصول متنوع و کاربردی در این گروه قرار دارد.

غرفه های نمایشگاهی

طراحی و ساخت نمایشگاهی را می توان به نوعی در دسته ی طراحی داخلی گنجاند با این تفاوت که متناسب با فضای نمایشگاه ها و برای طول مدت برپایی نمایشگاه طراحی و اجرا می شود.

صندلی و مبل راحتی

به طور طبیعی مشتری مداری اقتضا دارد تا مجموعه محصولات فوفل به گونه ای طراحی شوند که پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان باشند. با توجه به اینکه تمامی نیازهای مربوط به مبلمان و دکوراسیون مورد توجه ما بوده، انواع صندلی و مبل های راحتی را نیز به مجموعه ی خود اضافه نموده ایم تا رسم نیک مشتری مداری و رفع کامل نیازهای مبلمان و فضای داخلی ساختمان را پوشش دهیم.

فرآیند تولید

گروه صنعتی فوفــل تولید محصولات خود را مبتنی بر دانش فنی و مهندسی و براساس نیاز مشتریان انجام می دهد. از این رو یک شرکت دانش بنیان در صنایع چوب و MDF به حساب می آید. تمامی اصول علمی طراحی شامل، زیبایی، کارآمدی، کاربرد، دوام، مقاومت و ارگونومی در مراحل طراحی رعایت شده و پس از تهیه ی طرح های سه بعدی اولیه و رفع اشکالات احتمالی در طراحی، نقشه های مختلف محصول مورد نظر، شامل مراحل برش، سوراخکاری، لیزر و Cnc، لبه چسبانی و مونتاژ نهایی در اختیار خط تولید قرار می گیرد. به دلیل تنوع تولیدات، همواره تولید همزمان چندین محصول روی خط در حال اجراست. محصولات شرکت شامل دو نوع سفارشی و نمایشگاهی است. محصولات سفارشی، براساس نیازها و سلایق و علایق مشتری سفارش دهنده، طراحی و تولید شده و برای مشتری حمل و توسط نیروی متخصص شرکت در محل نصب می گردد. محصولات نمایشگاهی نیز برای عرضه در نمایشگاه به نمایندگی ها عرضه می شود.